Akcja MEN „Razem na Święta” – konkurs na kartkę świąteczną

Biblioteka szkolna we współpracy z Samorządem Uczniowskim, Szkolnym Klubem Wolontariatu oraz wychowawcą oddziału przedszkolnego

w ramach akcji MEN „Razem na Święta”

zorganizowali konkurs na kartkę świąteczną

pt. „Magia Świąt”.

w ramach akcji MEN „Razem na Święta”

zorganizowali konkurs na kartkę świąteczną

pt. „Magia Świąt”.

Celem konkursu to

kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej oraz wzmocnienie wspólnoty rodzinnej.

Dzieci miały za zdanie stworzyć piękną kartkę świąteczną zawierającą wierszyk tematyczny, słowa kolędy i życzenia. Nasze dzieciaki w ścisłej współpracy ze swoimi rodzicami, wszak nie wszyscy jeszcze pisać potrafią , wykonali przepiękne prace.

I choć zostali wyłonieni zwycięzcy, to tak naprawdę wszyscy poradzili sobie genialnie.

W konkursie udział wzięli:

Kuba Wilk, Gabrysia Teller, Mateusz Lisowski, Julia Mulczyk, Amelka Cholewińska, Zosia Swat, Amelka Adamczyk.

Następnie uczniowie zabrali swoje prace do domu i rozdali swoim bliskim i sąsiadom.

Brawo! Teraz już naprawdę poczuliśmy magię Świąt.