Akcja "Pomagamy innym" - świąteczna zbiórka w ramach "Razem na Święta"

Śwęta Bożego Narodzenia to bardzo przyjemny i beztroski czas, kiedy spędzamy czas w gronie najbliższych, obdarowujemy się prezentami i biesiadujemy przy suto zastawionym stole. Jednak nie wszyscy mają tyle szczęścia....

SU i Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował akcję „Pomagamy innym”. Akcja miała na celu wspomóc tych, którzy dotknięci samotnością, chorobami i poszkodowani przez los nie mają środków, by godnie przeżyć święta. Do akcji włączyli się Dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy szkoły organizując paczki z produktami pierwszej potrzeby. Zostały one dostarczone w okresie przedświątecznym do wytypowanych rodzin. Mamy nadzieję, że nasza akcja pomogła choć w części znieść trud przygotowań do Świąt. Do paczek dołączono kartki z życzeniami.