Ślubowanie klas pierwszych

Dziś 27 października 2020 roku  nasze kochane Pierwszaki w obecności Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor zostały włączone w poczet uczniów naszej szkoły.

Uroczystości ślubowania, ze wzgledu na obecną sytuację, osobno przygotowała klasa I A i I B. ŚLubowanie odbyło się bez obecnosci Rodziców i gości. Obie klasy wystąpiły przepięknie, co jest zasługą wychowawczyń - Pani Haliny Ludwikowskiej i Pani Jolanty Połeć oraz oczywiście Rodziców. Pierwszaki ubrane w galowe stroje recytowały wiersze, śpiewaly piosenki i wykazały się wiedzą o Polsce oraz ruchu drogowym. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste ślubowanie, tym donioślejsze, że towarzyszył mu sztandar szkoły. Po ślubowaniu każde dziecko zostało "pasowane na ucznia" przez Panią Dyrektor. Na zakończenie Dzieciaki otrzymały przepiękne dyplomy i pamiątki pasowania na Ucznia.