middleT.jpg

Harmonogram rozdania świadectw

Jesteś tu: » Strona startowa » Dla rodziców » Harmonogram rozdania świadectw

HARMONOGRAM ROZDANIA ŚWIADECTW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

26 czerwca 2020r.                                                                                                         Szanowni Państwo,

W dzień zakończenia roku szkolnego tj. w dniu 26 czerwca (piątek) nie będzie wspólnej uroczystości na sali gimnastycznej. Świadectwa będą wydawane uczniom przez wychowawców poszczególnych  klas o wyznaczonych godzinach i w wyznaczonych miejscach wg. poniższego  harmonogramu:

Miejsce  rozdania

GODZINA

KLASA

Wychowawca

Sala gimnastyczna

VIIIA, VIIIB

Jolanta Piętowska      Jolanta Szkurłat

Wejście boczne

Hol  przy łączniku do sali gimnastycznej

Iwona Rybicka

IIIA

Halina Ludwikowska

VA

Maria Telec

VIA

Ewa Słoka

VII

Katarzyna Urban

Plac przy wejściu głównym

hol na parterze

Iwona Stępień

IIIB

Jolanta Połeć

VB

Anna Kosierkiewicz

VIB

Maria Rusin

Renata Nowek-Pięta

Informacje dodatkowe:

1. Uczeń nie ma obowiązku osobiście odebrać świadectwa , świadectwo może być wydane rodzicom.

2. Rodzice/opiekunowie towarzyszący dzieciom, nie wchodzą do budynku szkoły, oczekują przed szkołą z zachowaniem odpowiedniego dystansu społecznego

3.  Aby zachować bezpieczną odległość przed szkołą między uczniami, rodzicami należy skorzystać z dużej przestrzeni na boiskach szkolnych , trybunach , tak aby nie powstawały grupy.

4. Nauczyciel –wychowawca posiada maseczkę/przyłbicę oraz rękawiczki podczas wydawania świadectwa.

5. Osoba odbierająca świadectwo –uczeń lub rodzic także musi zachować reżim sanitarny i posiadać maseczkę.

6. Pomieszczenia gdzie będą wydawane świadectwa ,oraz ciągi komunikacyjne będą dezynfekowane po każdej grupie.

Uwaga!

W wyjątkowych przypadkach odbiór świadectwa szkolnego może odbyć się w innym/dodatkowym  terminie w uzgodnieniu z wychowawcą klasy.

Teresa Pokusa

Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas