Logowanie się do portalu Librus Synergia

Do dziennika elektronicznego można zalogować się za pomocą dwóch kont:

1. Konto LIBRUS – czyli konto, które służy również do logowania się w aplikacji mobilnej lub widżecie znajdującym się na stronie portal.librus.pl/rodzina. Aby zalogować się na to konto, należy przejść pod adres: portal.librus.pl/rodzina, a następnie po prawej stronie wybrać opcję: Rozpocznij  lub uruchomić aplikację mobilna LIBRUS z poziomu urządzenia mobilnego. Konto te w podstawowej funkcjonalności jest dostępne całkowicie za darmo. W przypadku chęci korzystania z rozszerzonych usług konieczne jest dokonanie zakupu pakietu Mobilnych Dodatków.

2. Konto LIBRUS Synergia – konto te otrzymują Państwo od szkoły. W ramach tego konta mają Państwo całkowicie darmowy dostęp do poszczególnych modułów, które są udostępniane szkołom w zależności od tego, z jakiego wariantu dziennika szkoła korzysta. Po zalogowaniu się na to konto będą mieli Państwo m.in. darmowy dostęp do modułu wiadomości. Aby zalogować się na konto LIBRUS Synergia proszę o przejście pod adres: portal.librus.pl/rodzina, a następnie wybranie fioletowego przycisku: LIBRUS Synergia – Zaloguj . Do tego konta należy zalogować się za pomocą loginu cyfrowego, który otrzymali Państwo od szkoły oraz hasła

Podsumowując, aby uzyskać pełny dostęp do nielimitowanej wersji, należy logować się do dziennika elektronicznego za pomocą konta LIBRUS Synergia z poziomu przeglądarki internetowej. Konto LIBRUS, do którego loguje się obecnie rodzic obsługiwane jest w dwóch wersjach: podstawowej (bezpłatnej, ograniczonej – np. brak modułu wiadomości, zadania domowe), rozszerzonej (płatnej, nieograniczonej).