Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppor. Karola Niedzielskiego "Dobosza"

26-220 Stąporków

Niekłań Wielki ul. Szkolna 4

Tel: (41) 374-40-14

Adres

26-220 Stąporków


Niekłań Wielki ul. Szkolna 4


Tel: (41) 374-40-14


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 153022
  • Do końca roku: 304 dni
  • Do wakacji: 115 dni

Szkolny wolontariat

Artykuły

Razem na święta

Grudzień to wyjątkowy czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia,    czas bliskości i nadziei. To także czas, kiedy pomoc innym jest szczególnie ważna. Wystarczy rozejrzeć się dookoła, aby dostrzec, jak wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykły gest życzliwości.
Czytaj więcej o: Razem na święta

Wizyta Świetego Mikołaja

Szkolne Koło Wolontariatu wspólnie z wychowawczyniami przedszkola oraz zeróweczki zadbały o to, żeby do szkoły w Niekłaniu Wielkim zawitał Święty Mikołaj.
Czytaj więcej o: Wizyta Świetego Mikołaja

"DO SERCA PRZYTUL PSA..." -...

"DO SERCA PRZYTUL PSA..." - POMOC DLA SCHRONISKA Z inicjatywy wychowawcy , uczniów oraz rodziców klasy 7b   przeprowadzono zbiórkę żywności i artykułów dla bezdomnych zwierząt     w Dyminach koło Kielc.                     
Czytaj więcej o: "DO SERCA PRZYTUL PSA..." - POMOC DLA SCHRONISKA

Akcja „Opiekujemy się miejscami...

Akcja „Opiekujemy się miejscami Pamięci” Szkolne Koło Wolontariatu przyłączyło się w tym roku szkolnym   do akcji MEN „Szkoła pamięta” Początek listopada to dni, kiedy w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Porządkujemy groby i zapalamy znicze. Wspominamy zarówno...
Czytaj więcej o: Akcja „Opiekujemy się miejscami Pamięci”

Chwila zadumy

Chwila zadumy – wizyta na cmentarzu Zbliżający się czas Wszystkich Świętych to czas zadumy i modlitwy,    a dla nas wolontariuszy to szczególnie ważne by pomagać innym , kultywować tradycję i czynić dobro dla innych.      
Czytaj więcej o: Chwila zadumy

Pomoc koleżeńska

POMOC KOLEŻEŃSKA  W ramach działalności Szkolnego Koła Wolontariatu  przez cały rok szkolny organizowana jest akcja pt. „Pomoc koleżeńska”. Nauka to nasza wspólna sprawa. A razem łatwiej jest radzić sobie z trudnościami. Gorsze oceny mogą zdarzyć się każdemu z różnych...
Czytaj więcej o: Pomoc koleżeńska