Zbiórka darów dla Domu Dziecka

Szkolny Wolontariat PSP w Niekłaniu Wielkim we współpracy z UJK w Kielcach

z dużym zaangażowaniem włączył się w akcję zbiórki darów dla Rodzinnego Domu Dziecka w Mroczkowie Gościnnym.

Uczniowie, rodzice, dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły jak zwykle pokazali  swoje ogromne i wrażliwe serca.

Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej chętnie wzięli udział w zbiórce darów przeznaczonych

dla podopiecznych przebywających w Domu Dziecka.

Wśród podarunków znalazły się: zabawki, maskotki, gry planszowe, puzzle, książeczki, przybory szkolne, plecaki, a także środki czystości.

Akcja przerosła nasze oczekiwania!

Dzięki WASZEJ niesamowitej hojności okazało się, że zebrane dary zostaną przekazane nie tylko do Rodzinnego Domu Dziecka

w Mroczkowie Gościnnym, ale także do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Starachowicach.

Nasz udział w tej akcji to żywe świadectwo wrażliwości i empatii dla osób, które potrzebują naszej pomocy oraz praktyczny przykład realizacji idei wolontariatu.

Przyłączając się do naszej zbiórki charytatywnej wolontariusze i darczyńcy spowodowali,

że W  CIĄGU JEDNEGO MIESIĄCA  UDAŁO SIĘ  ZGROMADZIĆ TYLE DOBRA!

Jesteśmy dumni, że nasi Uczniowie i Rodzice po raz kolejny okazali  tak wielkie wsparcie w naszej inicjatywie.

Dzięki WAM - ludziom o szlachetnych sercach,  dzieci z Domów Dziecka wiedzą, że nie są same.

Z całego serca DZIĘKUJEMY!!!!!

Akcję koordynowały: Jolanta Szkurłat i Joanna Boruń.