Publiczna Szkoła Podstawowa im. ppor. Karola Niedzielskiego "Dobosza"

26-220 Stąporków

Niekłań Wielki ul. Szkolna 4

Tel: (41) 374-40-14

Adres

26-220 Stąporków


Niekłań Wielki ul. Szkolna 4


Tel: (41) 374-40-14


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 186107
  • Do końca roku: 264 dni
  • Do wakacji: 75 dni

Oddział Przedszkolny

Artykuły

Międzynarodowy dzień kota w naszym...

Międzynarodowy dzień kota w naszym przedszkolu Z okazji Dnia kota w przedszkolu odbyły się warsztay muzyczno- plastyczne prowadzone przez Mariolę Słokę.Dzieci poznały zwyczaje kotów, tworzyły kocią muzykę, śpiewały, tańczyły oraz stworzyły pracę plastyczną pt. "Pan Kot".Zabawa...
Czytaj więcej o: Międzynarodowy dzień kota w naszym przedszkolu

Bale, bale w karnawale

BALE, BALE W KARNAWALE ! Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Tak też było u nas.
Czytaj więcej o: Bale, bale w karnawale

Dzień Bezpiecznego Internetu

09.02.2021. DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 9 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Dzień Bezpiecznego Internetu”, którego celem jest uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czyhają w komputerze czy telefonie, gdy będą korzystać z Internetu.
Czytaj więcej o: Dzień Bezpiecznego Internetu

W świecie eksperymentów

"W ŚWIECIE EKSPERYMENTÓW" W czwartek eksperymentowaliśmy z ogniem i wodą. Dlaczego świeczka przykryta szklanką gaśnie? Dlaczego po zgaśnięciu świeczki woda wpływa do szklanki? Wybuchający wulkan..
Czytaj więcej o: W świecie eksperymentów

Spotkanie z Panią Pielęgniarką

SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ W PRZEDSZKOLU W czwartek do naszego przedszkola zawitała Pani Ania, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka w przychodni w Stąporkowie.
Czytaj więcej o: Spotkanie z Panią Pielęgniarką