Poruszajaca opowieść "Niezwykłe zycie podwodnych zwierząt"

Dnia 4 III 2024r. uczniowie kl. I-III obejrzeli przedstawienie teatralne pt. "Niezwykłe życie podwodnych zwierząt” w Domu Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Dzieci obejrzały poruszającą opowieść o magii, przyjaźni i czynienia dobra, które będąc najwyższymi wartościami na świecie są w stanie przezwyciężyć problem coraz częściej doskwierającej samotności.  Dzięki aktorom, którzy wcieli się w postacie Kraba, Żółwicy, Syrenki, Rekina i Amelki widzowie zostali wprowadzeni w niesamowity świat podwodnych zwierząt.  Dynamiczny przebieg przedstawienia, zabawne dialogi, bajkowe piosenki, piękne kostiumy, wspaniała scenografia i profilaktyczny charakter zapewniły dzieciom intensywne przeżycia.

Opiekę nad uczniami sprawowali: Katarzyna Urban, Iwona Rybicka, Jolanta Połeć oraz Renata Nowek-Pięta.