Sukces w zawodach gminnych

Nasza drużyna na podium

14 marca 2024 roku odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Stąporkowa w kategorii klas 1-3. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn z poszczególnych szkół: PSP nr 1 Stąporków, PSP nr 2 Stąporków ( drużyna l, drużyny ll), PSP Niekłań, PSP Krasna, NSP Odrowąż. Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach.

W naszej grupie wyniki przedstawiały się następująco: PSP nr 2 Stąporków ( grupa ll) - PSP Niekłań 2:2 natomiast PSP Niekłań - PSP Odrowąż 14:0. Z grupy wyszliśmy z pierwszego miejsca dlatego też w kolejnym meczu walczyliśmy w finale o 1 miejsce.

Ostatecznie rywalizując z drużyną z PSP nr 2 Stąporków ( grupa ll ) mecz zakończył się wynikiem 0:0. Dlatego też zadecydowały karne w stosunku 3:2 dla drużyny ze Stąporkowa.

A końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

1 miejsce - PSP nr 2 Stąporków (I)

2 miejsce  - PSP Niekłań

3 miejsce - PSP nr 2 Stąporków (II)

4 miejsce  - PSP nr 1 Stąporków

5 miejsce – PSP Krasna

6 miejsce – PSP Gosań

Nasi waleczni zawodnicy do końca pokazali hart ducha, nie poddawali się.

Opiekun drużyny: Pani Jola Szkurłat cały czas trzymała kciuki i jest ogromnie dumna z zawodników.

A to skład naszej drużyny: Alan Garstka, Bartosz Zych, Hubert Klusek, Kuba Wilk, Dorian Chlebów, Wojciech Skwarek, Amelia Adamczyk, Natalia Zarzycka

Jesteśmy dumni. Gratulujemy.