Sukcesy w Gowarczowie

Etap regionalny Diecezjalnego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej za nami..

„Sukces to robienie zwykłych rzeczy nadzwyczaj dobrze”, co nieustannie udowadniają nam nie tylko nasi wspaniali sportowcy. Nasi utalentowani Muzycy i Recytatorzy też zachwycają nas swymi występami.

W ubiegłą środę w etapie regionalnym Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej w Gowarczowie rywalizowało ponad 250 wykonawców.  Wśród nich znaleźli się nasi Uczniowie:

-  w kategorii poezja: Ada Wydra i Filip Kowalczyk z oddziału przedszkolnego,  Franek Moćko z klasy 5,  a także Lena Bernat i Kalina Słoka z klasy 6.

- w kategorii pieśń: Marysia Boruń z klasy 3, Marysia Sosnowska z klasy 4, Ola Grabacz  z klasy 6 oraz Chór szkolny i Szkolne Nutki.

Poziom wykonań był bardzo wysoki, a jury miało naprawdę trudne zadanie.  Wszyscy nasi reprezentanci włożyli w swoje wykonania wiele serca, wysiłku i zaangażowania. Jesteśmy bardzo dumni z Was wszystkich.

Cieszymy się bardzo z sukcesu uczniów, którzy stanęli na podium. A znaleźli się na nim:

- Maria Sosnowska - II miejsce w kategorii Solista kl. I-IV (opiekun Mariola Słoka)

- Szkolne Nutki - III miejsce w kategorii Zespoły kL. I-IV (opiekun Joanna Boruń)

Wielkie brawa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy odważyli się pokazać swój muzyczny i recytatorki talent, i reprezentować naszą szkołę.