Nasi chłopcy zdobyli wicemistrzostwo województwa

Kolejny sukces naszych Sportowców

W dniu 05.04.2024r. w SP 25 Kielce i SP Bilcza rozegrany  został finał wojewódzki   Siatkarskich Mistrzostw Szkół Podstawowych Województwa Świętokrzyskiego. Do finału trafiło 15 drużyn, które zostały rozlosowane na pięć grup rozgrywających swoje spotkania jednocześnie na boiskach dwóch szkół. Po wygraniu grupy :

Grupa A    SP 25  Kielcach

1.SP 25 Kielce

2.SP Niekłań Wielki

3.SP Nowa Słupia

rozegraliśmy pojedynek ze zwycięzcą  grupy B tj. SP Bodzentyn. Wygrana dała nam awans do 1/8  finału, a tu na naszej drodze stanęła szkoła z Buska Zdroju. Pokonując SP nr 1 Busko srebro mieliśmy już w kieszeni.  Do złota brakowało już tylko  jednej wygranej. W finale po przeciwnej stronie siatki stanęli zawodnicy z Ostrowca Świętokrzyskiego. Po ciężkim boju przegrywając spotkanie pozostaliśmy ze srebrnymi krążkami na szyi

Gratulujemy chłopaki i życzymy dalszych sukcesów.

Skład PSP Niekłań:

Zarzycki Patryk, Adamczyk Błażej, Górecki Jan, Kaleta Filip, Kaleta Olaf, Miążek Mateusz, Słoka Patryk, Sroka Hubert, Rut Adam, Garbacz Błażej.