Dziś będę nauczycielem

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej nasz Samorząd Uczniowski zaproponował akcję" Dziś będę  nauczycielem". Chętni uczniowie przygotowali wcześniej konkretne tematy z wybranych przez siebie przedmiotów i na ten jeden dzień, 13 października, w piątek (!!!) "weszli w buty swoich belfrów". Musieli zainteresować swoich kolegów zagadnieniami lekcyjnymi, podyktować notatkę, przeprowadzić szereg ćwiczeń, a także dbać o dyscyplinę na zajęciach. Odbyły się lekcje z następujących przedmiotów :język polski, język angielski, matematyka, wiedza do życia w rodzinie, wychowanie fizyczne, religia. W role nauczycieli fenomenalnie wcielili się: Lena Bernat, Dorian Chleboś, Sandra Dobrowolska, Lena Dytrych, Fabian Garbacz, Weronika Garbacz, Maja Goleń, Oliwia Garstka, Olga Jaworowska, Laura Jędrzejczyk, Lena Kaleta, Oliwia Kurcbart, Julia Mulczyk, Igor Pierzchalski, Maja Rurarz, Oliwka Ratajska, Marcelina Skrobisz, Marysia Sosnowska, Hubert Sroka, Anielka Stępień,Gabrysia Teller, Hubert Walkiewicz, Filip Wilkowski i Natalia Zarzycka. Dzieciaki poradziły sobie świetnie. Kto wie, może za parę lat, której z nich naprawdę stanie przy tablicy. Już dziś widać pasję i chęć przekazywania wiedzy, a to bardzo ważne w życiu nauczyciela. Powodzenia!