DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

21 i 22 styczeń to szczególne dni, które wzbudzają cudowne, pełne ciepła emocje.
To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi i rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste spotkanie na które przybyli zaproszeni, wyjątkowi goście - Babcie i Dziadkowe naszych przedszkolaków.  W pięknych strojach i z uśmiechem na buziach  dzieciaki zaprezentowały wierszyki, piosenki i radosne tańce, by w ten sposób podziękować za trud włożony w ich wychowanie.
Dziadkowie ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy.  Po części artystycznej, wnuczęta obdarowały swoich bliskich przygotowanymi upominkami. Dopełnieniem spotkania był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta i pełna radości.

To dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń, który pozostanie w sercach wszystkich.