I Przedszkolny Konkurs Recytatorski

W piątek 22 marca w naszym przedszkolu odbył się I Przedszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Każdy Przedszkolak to mały Polak" organizowany w ramach Międzynarodowego projektu edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała". Celem tego artystycznego przedsięwzięcia było: popularyzowanie poezji dziecięcej, rozbudzanie wśród dzieci zainteresowania ojczyzną, miejscowością i naszym regionem.

Konkurs miał formę indywidualnej prezentacji utworu poetyckiego z repertuaru poezji dziecięcej poświęconej tematyce skupionej wokół Polski- symboli narodowych, kultury polskich regionów, piękna polskich miast i wsi.

Na nasze zaproszenie wzięły w nim udział również przedszkolaki z Przedszkola Smerf w Niekłaniu Wielkim.

Konkurs adresowany był dla dzieci w wieku 6 lat.Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ustalając listę zwycięzców. A oto ona:

1) Maja Pierzchalska

2) Filip Kowalczyk

3) Marcel Czerwiński

Wyróżnienia otrzymali:

Zuzia Matuszczak

Ada Wydra

Julian Kacperski

Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu !!! Nagrody dla uczestników konkursu oraz słodkie upominki ufundowali Panowie Jacek Kołodziej i Maciej Pokusa. Dziękujemy!