O odnawialnych źródłach energii

ŚWIĘTO POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI

Energia odnawialna zdecydowanie jest przyszłością naszej planety. Jej wykorzystanie sprawi, że nie będziemy dłużej uzależnieni od złóż ropy, gazu czy węgla. Dzięki temu będziemy mogli odciążyć środowisko i zapobiec szybszym zmianom klimatycznym.

W związku z tym z okazji ŚWIĘTA POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI  13 maja uczniowie klas 7-8  uczestniczyli w WIELKIM TEŚCIE O ODNAWIALNYCH ŹRÓDŁACH ENERGII.

Głównym celem udziału w teście była popularyzacja wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii.  Przed testem uczniowie uczestniczyli w prelekcji wzmocnionej prezentacją multimedialną na temat odnawialnych źródeł energii.

Finalistami konkursu, którzy uzyskali

tytuł  Super Eksperta OZE  zostali:

Karolina Kołodziej 7a

Piotr Bała 7b

Igor Lisowski 7b

Norbert Socha 7b

Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Organizator: Maria Telec