Kreatywne warsztaty świąteczne

Przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia idą pełną parą...

Przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia, efektowna pamiątka, świąteczna ozdoba… Tak można krótko scharakteryzować warsztaty, w których brali udział Uczniowie klas 1-3 wraz z Wychowawczyniami.  Uczestnictwo w warsztatach bombkowych, to była wspaniała okazja, by poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Doskonale wiemy, że takie zajęcia pobudzają dziecięcą wyobraźnię i kreatywne myślenie, a przy tym dają wiele radości. Każde Dziecko wykonało swoją bombkę, którą mogło ozdobić wieloma dekoracjami.. Chociaż mamy wrażenie, że najbardziej popularny był brokat. Bombki zielone, czerwone, złote, srebrne… Bombki obsypane brokatem, płatkami śniegu, z kryształkami… Bombki gładkie i z finezyjnymi wzorami W połączeniu z małymi dziełami sztuki stworzonymi przez nasze Dzieciaki na bombkach stanowiły piękną całość. Choinki w tym roku w domach naszych Uczniów będą naprawdę przepiękne.