Wielkanocna Paczka dla Bohatera

Wielkanocna Paczka dla Bohatera”.

Szkolne  Koło Armii Krajowej oraz Wolontariat pragną WŁĄCZYĆ SIĘ DO OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI i choć trochę pomóc kombatantom i weteranom, poprzez paczki świąteczne. Wiemy, że taka pamięć i pomoc z Naszej strony jest dla Nich niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania.
Wspieramy żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów rannych na misjach pokojowych.
Organizujemy zbiórkę od 5 marca 2023 do 25 marca 2023 roku.
Zbieramy artykuły spożywcze, art. higieny osobistej, koce, ręczniki etc.,  ozdoby świąteczne, słodycze no i kartki z życzeniami świątecznymi.

Mamy nadzieję, że nasz apel,  nie pozostanie bez odpowiedzi. Liczymy na Was. Dziękujemy!

Paczki składamy w pracowni 203 lub w szkolnej bibliotece.

Pozdrawiamy.