Tydzień wiosny

Kolejna akcja naszego  Samorządu Uczniowskiego to "Tydzień Wiosny". Uczniowie mieli za zadanie przebrać się tematycznie. Poniedziałek został nazwany Dniem Celebryty.   Mieliśmy   dwóch Robertów  Lewandowskich, Wojciecha Cejrowskiego, Angelinę Jolie, Bryskę i inne znane osobistości. W środę zaplanowano Dzień lat 70-tych. Nasi uczniowie ubrali się w spodnie dzwony, kwieciste koszule i sukienki. Nosili długie włosy i chusty. Przenieśli nas w niezapomniany klimat Dzieci Kwiatów. Piątek był Dniem Postaci Fanstasy. Po szkole spacerowały wróżki, jednorożce, Harry i Potter i elfy. Jednym słowem, ten tydzień był MAGICZNY. To wyjątkowe wydarzenie było pomysłem Leny Bernat, Leny Dytrych i Kaliny Słoki z klasy 5. Brawo, dziewczyny.