• Odwiedziło nas: 971990

Finały siatkarskie rozegrane.

Kolejny sukces naszej drużyny

W czwartek 18.05.2023r w Hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Busku – Zdroju rozegrane zostały Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej chłopców rocznik 2008-2009. Do rozgrywek z poszczególnych półfinałów awansowało sześć drużyn tj.
SP Nr 1 Busko – Zdrój, SP Nr 13 Skarżysko – Kam, SP Połaniec, SP Dobromierz, SP Secemin, PSP Niekłań Wielki.
W wyniku losowania nasza szkoła trafiła do Grupy A z SP Połaniec i SP Secemin. Wygrywając jeden z pojedynków chłopcy awansowali do ścisłej czwórki, w której mieli do rozegrania kolejne dwa mecze. Przegrana z Buskiem i pokonanie Skarżyska uplasowała nas na III miejscu w tabeli końcowej, a na naszych szyjach zawisły brązowe medale. Gratulujemy chłopakom III miejsca i znalezienia się wśród najlepszych drużyn województwa. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.
NIEKŁAŃ – SECEMIN 2 : 0
NIEKŁAŃ – POŁANIEC 0 : 2
NIEKŁAŃ – BUSKO – ZDRÓJ 0 :2
NIEKŁAŃ – SKARŻYSKO – KAM 2 : 0