Jak spędzamy czas na świetlicy

Ruszył na dobre rok szkolny 2023/2024, uczniowie uczęszczają na zajęcia szkolne obowiązkowe i dodatkowe,  korzystają  również z zajęć w świetlicy szkolnej.

Opieka świetlicowa jest zapewniona uczniom przed lekcjami i po zajęciach lekcyjnych. Mogą wtedy spędzać czas z rówieśnikami, jak również skorzystać z pomocy nauczyciela świetlicy w odrabianiu prac domowych.

Wrzesień upłynął z piękna pogodą więc uczniowie z opiekunami  spędzali mnóstwo czasu na świeżym powietrzu. Jedni spacerowali, inni  zajmowali się zabawami i grami ruchowymi lub kredowym graffiti. Duża grupa dzieci uwielbia pikę nożną i to zarówno chłopcy jak i dziewczynki , więc ładna pogoda sprzyjała naszym podopiecznym.

Październik to czas pięknej złotej polskiej jesieni, i dlatego upływa pod jej dyktando, a tematyka zajęć toczy się wokół darów jesieni. Uczniowie wykonują prace plastyczne, wystawki z darów jesieni. A jeśli tylko pogoda dopisuje to również odbywają się zajęcia na świeżym powietrzu.