Konkurs na stroik bożonarodzeniowy

6 grudnia w Naszej Szkole odbył się finał konkursu organizowanego przez Samorząd Uczniowski na stroik bożonarodzeniowy. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci, promowanie osiągnięć uczniów uzdolnionych plastycznie, wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych, kultywowanie tradycji Bożego Narodzenia oraz pozyskanie prac na kiermasz, który odbędzie się w szkole. Laureatami zostali:

w kategorii klas młodszych 0-3: I miejsce zajęła Hanna Jedynak z kl. 3, II miejsce: Marta Szkurłat z kl. 3, III miejsce: Marcel Rurarz kl. 2. Wyróżnienie za piękną pracę otrzymał Hubert Klusek z kl. 3.

W kategorii klas 4-8

I miejsce zajęła uczennica klasy 6- Natalia Niewęgłowska, II miejsce: Klaudia Ratajska z kl. 8, III miejsce: Kalina Słoka kl. 6. Na wyróżnienie zasłużyły prace Oliwii Ratajskiej z kl. 4, Anieli Stępień z kl. 4, Krzysztofa Jedynaka z kl. 6 oraz Leny Dytrych z kl. 6.

Wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za włączenie się do pracy na rzecz społeczności uczniowskiej. Dziękujemy również Pani Burmistrz Dorocie Łukomskiej za to, że przekazała drobne upominki jako nagrody dla zwycięzców.