• Odwiedziło nas: 972070

Spółdzielnia Uczniowska na 6

Spotkanie w siedzibie Delegatury Regionalnej w Kielcach i nagroda dla naszej SU "Maja"

9 stycznia w siedzibie Delegatury Regionalnej w Kielcach odbyło się spotkanie młodych spółdzielców z przedstawicielami spółdzielczości dorosłych. Obecni byli: Pan Prezes Zarządu ZLSP Janusz Paszkowski, Pani Anna Bulka Prezes Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej w Krakowie oraz inni szanowni Goście.

Nasza Spółdzielnia Uczniowska „Maja” kolejny raz została zaproszona, by przedstawić swoje działania. Towarzyszyła nam Pani Dyrektor Teresa Pokusa. A nasze sklepikowe Dziewczyny – Kalina i Natalka odpowiadały na pytania Dorosłych i swoich rówieśników, jak to jest działać w SU. Na spotkaniu obecne były również opiekunki SU „Maja” – Pani Jola Szkurłat i Asia Boruń.

Na zakończenie spotkania, jako jedyna szkoła w województwie świętokrzyskim zostaliśmy

wyróżnieni statuetką „Spółdzielnia na Szóstkę” oraz medalami. Jesteśmy wielcy

Liczymy na dalsze sukcesy z tak zgraną ekipą pod kierunkiem Pani J.Szkurłat i J.Boruń.