Sklepikowe Walentynki

Spółdzielnia Uczniowska "Maja"  i  Walentynkowe niespodzianki

Walentynki to dzień miłości i przyjaźni.  Dla uczniów naszej szkoły ten tydzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem. A dlaczego tak wcześnie? A dlatego, że w czasie Walentynek – 14 lutego – będziemy wypoczywać na feriach.

Nasz sklepik bardzo dobrze przygotował się do Walentynek, bo przecież …..

Kartki na walentynki to idealny pomysł nie tylko dla zakochanych. Możemy nimi obdarować także swoich bliskich, rodzinę pisząc krótkie życzenia walentynkowe. Pokażemy wtedy, że te osoby są dla nas bardzo ważne i że pamiętamy o nich. Taki właśnie cel przyświecał w tym tygodniu naszemu sklepikowi. Zaopatrzony po sufit w kartki walentynkowe nasz sklepik czekał na chętnych, by na tych kartkach wypisywali wyrazy sympatii. A że Samorząd Uczniowski na korytarzu szkolnym umieścił skrzynkę walentynkową, to pocztóweczki z serduszkami zniknęły w mgnieniu oka. Niezależnie od tego, czy znajdą się na nich wzruszające życzenia walentynkowe czy zwyczajne miłe pozdrowienia na pewno sprawią wiele radości obdarowanej/obdarowanemu.

Z okazji Walentynek nasza sklepikowa Załoga postanowiła obdarować wszystkich odwiedzających sklepik, serduszkami z motywacyjnymi, wspierającymi i serdecznymi słowami. Na każdym własnoręcznie wykonanym serduszku Dziewczynki napisały zaskakujące niektórych słowa, by przekazać im swoją sympatię. I wcale nie musiały wpisywać górnolotnych słów, wystarczyło, że obdarowany przeczytał: „Dziękuję, że jesteś”, “Jak się dziś czujesz”, “Cieszę się, że jesteś”, „Będzie dobrze” czy „Uśmiechnij się”, a właśnie uśmiech rozświetlał ich twarze. I okazało się, że mimo pogody za oknem w naszej szkole za sprawą SU „Maja” świeciło słońce. A co ciekawsze każdy sam losował swoje serduszko.

Załoga Dziewcząt pracowała na pełnych obrotach, a na serduszkowym eventem czuwały jak zwykle Panie: Jola Szkurłat i Asia Boruń, które też otrzymały „swoje” serduszka