Aktywna przerwa

Aktywności nigdy za wiele

Aktywna Przerwa to pomysł uczniów, ich zaangażowanie oraz wielka pasja, naprzeciw której wyszli nauczyciele w-f.

Zajęcia dla chłopców i dziewcząt to świetny czas, by przerwa zamieniła się w aktywność, współpracę i integrację.

Wszyscy wiemy, że aktywność fizyczna to same zalety. Niesie ze sobą wiele korzyści dla zdrowia. Pozwala utrzymać nie tylko dobrą formę fizyczną, lecz także psychiczną. Poza tym regularny ruch zmniejsza ryzyko wielu chorób.

Stanowi niezbędny element zdrowego stylu życia na każdym jego etapie.

A w czasie aktywnej przerwy Uczniowie nie siedzą z nosem w telefonach, ale biegają, ćwiczą zagrywki i kibicują.

Okazało się, że pomysłowość Uczniów i zaangażowanie nauczycieli to połączenie, które daje niesamowite efekty.

Pan Artur Bała oraz Pani Jola Szkurłat widząc, że takie spędzanie przerw daje ogromną radość i satysfakcję Uczestników obiecują, że w drugim semestrze będą kontynuować tę aktywną inicjatywę.

Trzymamy za słowo.

A nauczycielom w-fu gratulujemy zaangażowania i realizacji Uczniowskiego pomysłu.