middleT.jpg

Ósmoklasisto poćwicz do egzaminów

Jesteś tu: » Strona startowa » Dla rodziców » Ósmoklasisto poćwicz do egzaminów

Transkrypcja(tekst do przeczytania zamiast nagrania J.Angielski):https://cke.gov.pl/images/_EGZAMIN_OSMOKLASISTY/Arkusze-egzaminacyjne/2019/jezyki/OJAP-100-1904-transkrypcja.pdf

ZESTAW ZADAŃ POWTÓRKOWYCH
DLA KLASY ÓSMEJ

DZIEŃ 1

CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA STRONĘ SZKOLNĄ I WYKONUJ POLECENIA. JEŚLI MASZ PROBLEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAUCZYCIELEM UCZĄCYM.

DZIEŃ 2

LINK DO ZADAŃ:

CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA STRONĘ SZKOLNĄ I WYKONUJ POLECENIA. JEŚLI MASZ PROBLEM SKONTAKTUJ SIĘ  Z NAUCZYCIELEM UCZĄCYM.

DZIEŃ 3

LINK DO ZADAŃ:

LINK DO NAGRANIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO :

CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA STRONE SZKOLNĄ I WYKONUJ POLECENIA. JEŚLI MASZ PROBLEM SKONTAKTUJ SIĘ  Z NAUCZYCIELEM UCZĄCYM.

DZIEŃ 4

DRODZY UCZNIOWIE !

Dziś już 4 dzień szybkiej powtórki przed egzaminem. Pamiętajcie, że rozwiązując samodzielnie zadania i ćwiczenia określacie poziom własnych wiadomości i umiejętności. Wiecie wtedy co już potraficie a nad czym musicie jeszcze popracować.

Pamiętaj tylko trening czyni mistrza!!!

CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA STRONĘ SZKOLNĄ I WYKONUJ POLECENIA. JEŚLI MASZ PROBLEM SKONTAKTUJ SIĘ  Z NAUCZYCIELEM UCZĄCYM.

DZIEŃ 5

DZIEŃ 6

Witam Was po krótkiej weekendowej przerwie. Dziś dzień 6 szybkiej powtórki przed egzaminem. Pamiętajcie, że rozwiązując samodzielnie zadania i ćwiczenia określacie poziom własnych wiadomości i umiejętności. Wiecie wtedy co już potraficie a nad czym musicie jeszcze popracować i w razie problemu zapytać nauczyciela i poprosić o pomoc. Możecie się również kontaktować z nauczycielami przez i-dziennik. Jeśli zgubiłeś hasło albo rodzic napisz e-mail do admiratorów efatel@wp.pl albo urka7008@wp.pl

odeślemy.

DZIEŃ 7
LINK DO ZADAŃ:

CODZIENNIE ZAGLĄDAJ NA STRONĘ SZKOLNĄ I WYKONUJ POLECENIA. JEŚLI MASZ PROBLEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAUCZYCIELEM UCZĄCYM.

DZIEŃ 8
DRODZY UCZNIOWIE !

Dziś już 8 dzień szybkiej powtórki przed egzaminem. Pamiętajcie, że rozwiązując samodzielnie zadania i ćwiczenia określacie poziom własnych wiadomości i umiejętności. Wiecie wtedy co już potraficie a nad czym musicie jeszcze popracować.

Z NAUCZYCIELEM UCZĄCYM.

POWODZENIA   !!!

Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas